Counter strike full v. 28 digitalzone

Plná verzia counter strike 1.6 ktorá má skiny postáv a zbaní z source . Verzia obsahuje plnú verziu counter strike 1.6 , non steam v. 28 a botov v jednom ... stačí iba naistalovať a hrajete . Komu sa páčia skiny zo source tak odporúčam .

Upozornenie !: Tento counter strike obsahuje patch ktorý používa protokol 47. Na serveroch ktoré používajú protokol 48 vám tento counter strike nepojde. Ked chcete hrat na serveroch z protokolom 48 musíte si stiahnuť druhé cs ktoré tiež nájdete v tejto rubrike , a k tomu si musíte stiahnuť patch 36. ktorý podporuje protokol 48 . Tento patch nájdete tiež v rubrike patche .

 

 

Counter strike 1.6 full v. 7

Counter strike plná verzia ku ktorej potrebujete patch aby ste mohli hrať po internete . Tento patch si nájdete v rubrike patche . Návod na inštaláciu tohto cs-ka je v rubrike návody .

Upozornenie !: Toto cs nie je ako predchádzajúce , že ho iba naistalujete a hráte musíte si k nemu naistalovat patch aby ste mohli hrat po internete a tiež , keby ste chcely hrať s botmi tak si ich musíte stiahnuť .

Vyhľadávanie

Comander.webnode.sk (c) 2008 Všetky práva vyhradené. Kopírovanie a iné užívanie obsahu webu , nie je bez admina povolené .