Späť na všetky návody .

Ako si spraviť spray logo ?

Ako si vytvorím spray logo do counter strike ?

Ako prvý krok je stiahnuť si Decal Converter, ktorý slúži na vytváranie spray logov do counter strike . Stiahnite ho TU. Potom treba tento program naištalovať .

Inštalácia

Inštalácia prebieha podobne ako u iných programov . Inštalácia je veľmi jednoduchá ale kto by nevedel tento program nainštalovať tak tu je návod : 

Súbor najprv otvoríte a zobrazí sa vám okno .

Zobrazí sa Vám takéto okno kde naklikneťe na ''Spustiť''.

Kliknite na ''Next'' .

Potom ak chcete zmeniť miesto umiestenia programu musíte kliknúť na ''Browse...'' a vybrať zložku kde chcete proram umiestniť . Ak nechcete meniť miesto umeistnenia stačí iba kliknúť na ''Next''

   Teraz si vyberte typ inštalácie, doporučujem Typical - Úplnú alebo si zvolte Compact - Minimálnu alebo Custom - Manuálnu

 Potom kliknite na ''Next'' .

Teraz znova kliknite na ''Next'' .

 Klinite na ''Next'' .

Teraz si odškriťnite či chcete spustiť program hneď alebo nie a už stačí len kliknúť na ''Finish'' a inštalácia je hotová .

 

Spustenie

Najprv si musíme vytvoriť alebo nájst obrázok , ktorý chceme ako spray logo .  Potom si spustíme program a postupujeme podla dalších pokynov :

Ked spustíme program otvorí sa nám takéto okno kde klikneme na "Ok"

Znova klikneme na "OK"

Potom klikneme na tlačido "Add..." a vybereme složku kde máme counter strike . A potom klikneme "Ok"

Klikneme na "Ok"

 Teraz sa nám otvorí toto okno .

Teraz klineme na "File" a potom na "Open Picture ..." a nájdeme cestu k obrázku ktorý cheme mať ako spray logo napr. Pracovná Plocha/Obrázok.jpg

Teraz sa nám otvoril náš obrázok v mojom prípade to bola zbran "Deagle" a nastavíme rozmery podla tejto tabuľky  

 

Teraz keď sme si správne nastavili rozmery tak si ešte nastavíme podtým farbu, ktorú chceme mať priesvitnú a naklikneme na "Replace", ak nechceme nič priesvitne tak to necháme tak . Ešte klikneme na "Decal" a potom na "Make Decal ..." .

Teraz sa nám otvorí okno a musíme zadať kam chceme naše spray logo uložiť . Ja som si ho uložil rovno do counter strike . Vždy sa vám vytvorý ešte jedna kopia do Custom-Strike\Decal Converter\MakeDecal .

Teraz kliknem na "Ok"

Teraz otvoríme Custom-Strike\Decal Converter\MakeDecal a nájdeme si súbor PLDECAL.wad a spravime kopiu do tej istej zložky a premenujeme ju na Tempdecal.wad a obe skopirujeme do Valve\cstrike alebo na STEAM je to napr C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\Vas steam account\counter-strike\cstrike a dáme to zameniť . 

Teraz sa Vám môže stať že keď si npríklad zmeníte meno tak sa vám vaše spray logo zase zmení späť na Half life logo . Keď nechceme aby sa nám vždy pri zmene mena alebo prestavení niečo v Nastaveniach (Options) zmenilo spray logo späť , tak si musíme otvoriť vašu zložku napr. Valve\cstrike alebo na STEAM je to napr C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\Vas steam account\counter-strike\cstrike a v nastaveniach pldecal.wad a tempdecal.wad zaškrtneme v o Vlastnostiach/Súhrn/Atribúti/Iba na čitanie .

Ptom klikneme už iba na "Použiť" a na "OK" a naše spray logo je hotové .

 

Moje logo vyzeralo potom nejako takto . Kvalita obrázku je trochu zlá:

 

Keď sa vám nebude chceť spraviť vlastné logo tak si môžete už vytvorené logá stiahnuť v Download.

 

Pridal : SLeePy

Na tomto návode pomáhal : borDo.p

Zdroj : www.comander.webnode.sk

Vyhľadávanie

Comander.webnode.sk (c) 2008 Všetky práva vyhradené. Kopírovanie a iné užívanie obsahu webu , nie je bez admina povolené .